Voorlopige indeling spelers

geplaatst in: Nieuws | 0

Voorlopige indeling van de JO 15

JO 15-1= C 1

TomOttens-Tom IJlenhave -Arjan Pepping -Torben Beerman -Linde Kats-Martijn Dilling

Jorrick Hulshof-Roel Blauw-Davy Jeuring-Wouter Wanders-Daan de Boer-Roy Zwols.

Trainer/Leider Wim Wilts

De Trainer neemt contact met de spelers op wanneer de training begint en waar

Training op Maandag en Woensdag van 19.15 uur tot 20.30 uur

 

JO 15-2 = C 2

Sam Ottens-Tim Stevens-Alisa Beerman-Daniel Hoenderken-Ellen Komduur-Jannie Schipper

Damian Schut-Demy Weggemans-Manon Hulshof-Tim Alberts-Annemaj Drent-Teun Battem

Ruben ten Have-Lieke Pepping.

Leiders ????????

Trainer ??????

De Trainer neemt contact met de spelers op wanneer de training begint en waar

Training op Maandag en Woensdag van 19.15 uur tot 20.30 uur

Voorlopige indeling van de JO 11

JO 11-1= E 1

Yuri Ahels-Maurice v/d Kooy-Robin Brinks-Mats Weijma-Sjoerd Herder-Twan Weggemans

Jasper Lubbers-Stan Jeuring

Trainers/Leiders E Weijma.B Brinks

De Trainer neemt contact met de spelers op wanneer de training begint en waar

Training op Maandag van 18.00 uur tot 19.00 uur

Woensdag van 18.00 uur tot 19.00 uur

JO 11-2= E 2

Fernando Valkeneer-Henk Jan Haddering-Thijmen Jongsma-Sofie Huiskes

Chantal Kamps-Daniel Pomp-Sven Kruit

Trainer/Leider M Huiskes

Training op Maandag van 18.00 uur tot 19.00 uur

Woensdag van 18.00 uur tot 19.00 uur

De Trainer neemt contact met de spelers op wanneer de training begint en waar

Voorlopige indeling van de JO 09

Arjan Haddering-Lars Haandrikman-Liam Pol-Liam Martens-Collin Pol-Nour Hardy-Linde Luiken

Lotus Luiken-Sven Lubbers-

Trainer G Lubbers W Pol

Leiders M Haandrikman W Pol

De Trainer neemt contact met de spelers op wanneer de training begint en waar

Training op Maandag van 18.00 uur tot 19.00 uur

Woensdag van 18.00 uur tot 19.00 uur

 

Wedstrijden 27 Mei

geplaatst in: Geen categorie | 0

Pannenkoek Toernooi voor de JO 11-1 en de JO 11-2  te Gasselternijveen Aanvang 10.00 uur.

Pannenkoek Toernooi voor JO 09-1 te Gasselte Aanvang 10.00 uur

Uitslagen 20 Mei

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
 Thuis Uit Aanvang Plaats
 Zaterdag 20 Mei
Emmen JO 17-2  BBC/Borger JO 17-3  11-2
 BBC JO 15-1  Baregeres JO 15-2  1-2
 BBC JO 13-1  Nieuw Buinen JO 13-3  3-0
 Gasselternijveen JO11-3  BBC JO 11-2  4-5
 BBC JO 09-1  Ter Apel’96 JO 09-4  10-0
 Donderdag 24 Mei
 Ter Apel’96 JO 11-3  BBC JO 11-1  19.00 uur  Ter Apel

Uitslagen 13 Mei

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Zaterdag 13 Mei
Thuis Uit Aanvang Plaats
NEC Delfzijl JO 19-2 BBC/Borger JO 19-2  1-4
EHS’85 JO 17-1 BBC/Borger JO 17-1  1-10
BBC/Borger JO 17-3 Stadskanaal JO 17-3  3-9
DZOH JO 15-6 BBC JO 15-1  4-6
Stadskanaal JO 13-2 BBC JO 13-1  7-1
BBC JO 11-1 Mussel JO 11-1  8-2
BBC JO 11-2 ACV JO 11-6  4-2
CSVC JO 09-3 BBC JO 09-1  5-4

 

Uitslagen 6 Mei

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Thuis Uit Aanvang Plaats
Zaterdag 6 Mei
BBC/Borger JO 19-1 Nieuw Buinen JO 19-1  3-4
Veendam 1894 JO 19-2 BBC/Borger JO 19-2  3-1
BBC/Borger JO 17-1 Valthermond JO 17-1  7-0
Stadskanaal JO 17-3 BBC/Borger JO 17-3  6-2
BBC JO 15-1 Sleen JO 15-2  2-1
BBC JO 13-1 BATO JO 13-2  5-5
CEC JO 11-3 BBC JO 11-1  1-12
Stadskanaal JO 11-7 BBC JO 11-2  10-2
Dalen/DSC JO 09-6 BBC JO 09-1  7-3

Uitslagen 29 April

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Zaterdag 29 April
Thuis Uit Aanvang Plaats
Gieten/Eext JO 19-1 BBC/Borger JO 19-1  3-0
KSC JO 17-1 BBC/Borger JO 17-2  uitgesteld
BBC/Borger JO 17-3 SVV’04 JO 17-2  1-7

Uitslagen 15 April

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Zaterdag 15 April
Thuis Uit Aanvang Plaats
BBC/Borger JO 19-2 Gieten/Eext JO 19-2  9-0
BBC/Borger JO 17-1 CEC JO 17-1  4-1
Erica JO 17-2 BBC/Borger JO 17-3  5-0
BBC JO 15-1 WKE’16 JO 15-1  9-0
WVC JO 13-2 BBC JO 13-1  5-0
Drenthina JO 11-4 BBC JO 11-1  0-12
Annen JO 11-4 BBC JO 11-2  12-0
Bargeres JO 09-3 BBC JO 09.1  2-4

Uitslagen 8 April

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Thuis Uit Aanvang Plaats
Zaterdag 8 April
BBC/Borger  JO 19-1 ACV JO 19-2  6-2
BBC/Borger JO 19-2 SPW JO 19-1  1-6
BBC/Borger JO 17-1 HOC JO 17-1  4-2
ZVC’14 JO 17-2 BBC/Borger 17-3  3-2
Bargeres JO 15-2 BBC JO 15-1  6-2
Nieuw Buinen JO 13-3 BBC JO 13-1  0-8
BBC JO 11-1 Ter Apel’96 JO 11-3  2-2
BBC JO 11-2 Gasselternijveen JO 11-3  0-11
Ter Apel’96 JO 09-4 BBC JO 09-1  2-2

Uitslagen Zaterdag 1 April

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Thuis Uit Aanvang Plaats
Zaterdag 1 April
Hoogezand JO 19-2 BBC/Borger JO 19-1  3-2
Wildervank JO 19-2 BBC/Borger JO 19-2  1-0
Drenthina JO 17-2 BBC/Borger JO 17-1  2-5
BBC JO 15-1 DZOH JO 15-6  6-2
BBC JO 13-1 Stadskanaal JO 13-2  1-6
Mussel JO 11-1 BBC JO 11-1  0-6
ACV JO 11-6 BBC JO 11-2  Uitgesteld
BBC JO 09-1 CSVC JO 09-3  6-7
1 2 3 4 13