Wedstrijden 8 April

geplaatst in: Programma volgende week | 0
Thuis Uit Aanvang Plaats
       
Zaterdag 8 April      
       
BBC/Borger  JO 19-1 ACV JO 19-2 11.45 uur Borger
BBC/Borger JO 19-2 SPW JO 19-1 09.00 uur Buinen
BBC/Borger JO 17-1 HOC JO 17-1 09.00 uur Borger
ZVC’14 JO 17-2 BBC/Borger 17-3 13.00 uur Gasselternijveen
Bargeres JO 15-2 BBC JO 15-1 14.00 uur Emmen
Nieuw Buinen JO 13-3 BBC JO 13-1 11.45 uur Nieuw Buinen
BBC JO 11-1 Ter Apel’96 JO 11-3 10.30 uur Buinerveen
BBC JO 11-2 Gasselternijveen JO 11-3 09.00 uur Buinerveen
Ter Apel’96 JO 09-4 BBC JO 09-1 10.15 uur Ter Apel
       
       
       

Wedstrijden Zaterdag 1 April

geplaatst in: Programma deze week | 0
Thuis Uit Aanvang Plaats
Zaterdag 1 April
Hoogezand JO 19-2 BBC/Borger JO 19-1 15.15 uur Hoogezand
Wildervank JO 19-2 BBC/Borger JO 19-2 14.30 uur Wildervank
Drenthina JO 17-2 BBC/Borger JO 17-1 09.30 uur Emmen
BBC JO 15-1 DZOH JO 15-6 10.30 uur Buinen
BBC JO 13-1 Stadskanaal JO 13-2 13.30 uur Buinen
Mussel JO 11-1 BBC JO 11-1 09.00 uur Mussel
ACV JO 11-6 BBC JO 11-2 12.15 uur Assen
BBC JO 09-1 CSVC JO 09-3 09.00 uur Buinen

Uitslagen 25 Maart

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Thuis Uit Aanvang Plaats
Zaterdag 25 Maart
BBC/Borger JO 19-1 Achilles 1894 JO 19-2  6-3
BBC/Borger JO 19-2 Musselkanaal JO 19-2  1-3
BBC/Borger JO 17-1 Ter Apel’96 JO 17-1  1-4
Borger JO 15-3 BBC JO 15-1  5-1
BBC JO 11-1 Borger JO 11-4  9-0
BBC JO 11-2 Gieten JO 5  1-5
Raptim JO 09-6 BBC JO 09-1  5-1

Uitslagen 18 Maart

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0

 

Zaterdag 18 Maart
Wildervank JO 19-1 BBC/Borger JO 19-1  4-3
ZFC Zuidlaren JO 17-4 BBC/Borger JO 17-3  Afgelast
Sleen JO 15-2 BBC JO 15-1  3-8
BATO JO 13-2 BBC JO 13-1  0-4
BBC JO 11-1 CEC JO 11-3  14-1
BBC JO 11-2 Stadskanaal JO 7  9-1
BBC JO 09-1 Dalen/DSC JO 09-6  6-1

Uitslagen 11 Maart

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Zaterdag 11 Maart
Valthermond JO 19-1 BBC/Borger JO 19-1  1-1
BBC/Borger JO 19-2 Scheemda JO 19-2  Uitgesteld
 BBC/Borger JO 17-1 WKE’16 JO 17-1  2-1
BBC/Borger JO 17-3 SVV’04 JO 17-2  Uitgesteld
BBC JO 15-1 Borger JO 15-3  1-2
Borger JO 13-2 BBC JO 13-1  1-3
Borger JO 11-4 BBC JO 11-1  0-4
Gieten JO 11-5 BBC JO 11-2  2-1
Raptim JO 09-6 BBC JO 09.1  Uitgesteld

Uitslagen Wedstrijden 4 Maart

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Zaterdag 4 Maart
BBC/Borger JO 17-3 Emmen JO 17-2  1-8
WKE ’16 JO 15-3 BBC JO 15-1 8-2
BBC JO 13-1 WVC JO 13-1  2-3
BBC JO 11-1 Drenthina JO 11-4  17-1
BBC JO 11-2 Annen JO 11-4  1-4
BBC JO 09-1 Bargers JO 09-3  12-5

Uitslagen Zaterdag 4 Februari

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Zaterdag 4 Februari
Zaalvoetbal
BBC JO 13-1 HOC JO 13-4  9-0
Ter Apel’96 JO 13-3 BBC JO 13-1  2-3
Ter Apel’96 JO 13-4 BBC JO 13-2  6-1
BBC JO 13-2 Ter Apel’96 JO 13-5  2-5
Sweel MO 13-2 BBC MO 13-1  1-1
BBC MO 13-1 BDE MO 13-1  3-2
1 2 3 4 12