Zaalvoetbal Zaterdag 7 Januari

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Zaterdag 7 januari
Zaalvoetbal
ZVC’14 JO 13-3 BBC JO 13-1 Afgelast
BBC JO 13-1 Ter Apel’96 JO 13-3  Afgelast
Ter Apel’96 JO 13-5 BBC JO 13-2  Afgelast
BBC JO 13-2 Wildervank JO 13-4  Afgelast
BBC JO 11-1 BBC JO 11-2  Afgelast
BBC JO 11-2 Borger JO 11-4  Afgelast
HOC JO 11-3 BBC JO 11-1  Afgelast
 EHS’85 MO 13-1  BBC MOI 13-1  Afgelast

BBC MO13-1                               Valtermond MO 13-2                 Afgelast

Uitslagen Zaalvoetbal 17 December

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Zaterdag 17 December
Zaalvoetbal
BBC JO 13-1 SJS JO 13-2  0-6
SPW JO 13-2 BBC JO 13-1  2-2
SJS JO 13-3 BBC JO 13-2  1-0
BBC JO 13-2 Wildervank JO 13-3  0-2
SJS JO 11-2 BBC JO 11-1  1-2
BBC JO 11-1 Borger JO 11-4  4-0
BBC JO 11-2 De Treffers’16 MO 11-1  0-0
ZCV’14 JO 11-5 BBC JO 11-2  0-0
 Veldvoetbal
 Zaterdag 17 December
 Wildervank JO 17-3  BBC/Borger JO 17-2  6-2

Uitslagen Zaterdag 10 December

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Zaterdag 10 December
Thuis Uit Aanvang Plaats
BBC/Borger JO 19-1 LEO(Loon) JO 19-1  0-5
Stadskanaal JO 19-2 BBC/Borger JO 19-2  4-1
Stadskanaal JO 17-2 BBC/Borger JO 17-1  0-12
Pekela 2000 JO 17-1 BBC/Borger JO 17-2  Uitgesteld
BBC/Borger JO 17-3 Erica JO 17-2  0-5
Roswinkel JO 15- BBC JO 15-1  Niet bekend

Uitslagen Zaterdag 3 December

Thuis Uit Aanvang Plaats
Zaterdag 3 December
Musselkanaal JO 19-1 BBC/Borger JO 19-1  4-1
BBC/Borger JO 19-2 NEC/Delfzijl JO 19-3  1-2
BBC/Borger JO 17-1 EHS’85 JO 17-1  9-0
Wildervank JO 17-3 BBC/Borger JO 17-2  Uitgesteld
BBC JO 13-1 SJS JO 13-2  1-7
Onstwedde Boys JO 11-3 BBC JO 11-1 4-1

Uitslagen Zaterdag 26 November

Zaterdag 26 November
Thuis Uit Aanvang Plaats
BBC/Borger JO 19-1 Gieten/Eext JO 19-1  0-0
SETA JO 19-1 BBC/Borger JO 19-2  1-3
BBC/Borger JO 17-1 KSC JO 17-1  7-1
BBC/Borger JO 17-2 SJS JO 17-2  3-9
BBC/Borger JO 17-3 ZVC’14 JO 17-2  2-1
Roswinkel JO 15-1 BBC JO 15-1  Uitgesteld
BBC JO 13-1 Sellingen JO 13-1  2-7
BBC JO 11-1 SJS JO 11-1  0-8
Pekelder Boys JO 11-2 BBC JO 11-2

Uitslagen Zaterdag 19 November

geplaatst in: Programma deze week | 0
Thuis Uit Aanvang Plaats
Zaterdag 19 November
Onstwedde Boys JO 17-2 BBC/Borger JO 17-2  9-0
Valthermond JO 17-2 BBC/Borger JO 17-3  7-2
BBC JO 15-1 Musselkanaal JO 15-2  0-9
BBC JO 09-1 Veendam JO 09-4  2-4

Uitslagen Zaterdag 12 November

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Thuis Uit Aanvang Plaats
Zaterdag 12 November
Nieuw Buinen JO 19-1 BBC/Borger JO 19-1  3-2
BBC/ Borger JO 19-2 Veendam 1894 JO 19-2  3-1
Valthermond JO 17-1 BBC/Borger JO 17-1  2-2
BBC/Borger JO 17-2 Nieuw Buinen JO 17-2  Uitgesteld
BBC/Borger JO 17-3 ZFC Zuidlaren JO 17-4  1-3
BBC JO 15-1 Stadskanaal JO 15-3  1-1
HOC JO 13-2 BBC JO 13-1  5-2
Onstwedde Boys JO 11-1 BBC JO 11-1  10-0
BBC JO 11-2 SJS JO 11-2  3-6
BBC JO 09-1 Borger JO 09-3  1-2

Uitslagen Zaterdag 5 November

Thuis Uit Aanvang Plaats
Zaterdag 5 November
BBC/Borger JO 19-1 Valthermond JO 19-1  1-0
Scheemda JO 19-2 BBC/Borger JO 19-2  1-1
WKE’16 JO 17-1 BBC/Borger JO 17-1 1-7
 Wildervank JO 17-3  BBC/Borger JO 17-2  Uitgesteld
 SVV’04 JO 17-2  BBC/Borger JO 17-3  3-1
BBC JO 15-1 WVC JO 15-2  2-8
BBC JO 13-1 Nieuw Buinen JO 13-3  1-1
BBC JO 11-2 Musselkanaal JO 11-3  2-8
BBC JO 09-1 Pekelder Boys JOI 09-1  2-7
1 2 3 4 5 6 7 14