Uitslagen 14 Oktober

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Thuis Uit Aanvang Plaats
Zaterdag 14 Oktober
DZOH JO 15-5 BBC JO 15-1 3-3
WKE 16 JO 15-1 BBC JO 15-2 3-1
BBC JO 11-1 DZOH JO 11-7 5-1
BBC JO 11-2 Stadskanaal JO 11-7 7-2
BBC JO 09-1 Ter Ape’l96 JO 09-5 5-1

 

Uitslagen 7 Oktober

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Thuis Uit Aanvang Plaats
Zaterdag 7 Oktober
BBC JO 15-1 Ter Apel 96 JO 15-3 9-1
BBC JO 15-2 DZOH JO 15-5 0-7
Ter Apel 96 JO 11-3 BBC JO 11-1 2-7
Gieterveen JO 11-2 BBC JO 11-2 Afgelast
Bareveld JO 09-1 BBC JO 09-1 5-2

Uitslagen 30 september

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Thuis Uit Aanvang Plaats
Zaterdag 30 September
Weerdinge/Valther Boys JO 15-1 BBC JO 15-1 3-4
Ter Apel’96 JO 15-3 BBC JO 15-2 2-2
BBC JO 11-1 Musselkanaal JO 11-3 20-0
BBC JO -11-2 Eext JO 11-2 1-2
BBC JO 09-1 Borger JO 09-3 0-4

Uitslagen 23 September

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Thuis Uit Aanvang Plaats
Zaterdag 23 September
BBC JO 15-1 SJS JO 15-3 3-6
BBC JO 15-2 Mussel JO 15-1 0-14
NWVV/Titan JO 11-1 BBC JO 11-1 3-3
Gasselternijveen JO 11-2 BBC JO 11-2 10-3
 De Treffers’16 JO 09-1  BBC JO 09-1  3-3

Uitslagen 16 September

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Thuis Uit Aanvang Plaats
Zaterdag 16 September
Mussel JO 15-1 BBC JO 15-1 Uitgesteld
BBC JO 15-2 Beilen JO 15-3 1-3
Veerlerveen JO 11-1 BBC JO 11-1 1-10
BBC JO 11-2 Musselkanaal JO 11-4 14-2
NWVV/Titan JO 09-1 BBC JO 09-1 2-6
 Woensdag 20 Sept
 Noordster JO 11-3  BBC JO 11-2  12-2
 BBC JO 11-1  Sellingen  11-0

Wedstrijden 9 September

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Zaterdag 9 September
Thuis Uit Aanvang Plaats
Rolde Boys/SGO/SVBC JO 15-2 BBC JO 15-2 Afgelast
SJS JO 11-1 BBC JO 11-1 6-0
Noordster JO 11-3 BBC JO 11-2 Uitgesteld
BBC JO 09-1 KSC JO 09-2 4-7
 Woensdag 13 September
 BBC JO 11-1 Sellingen JO 11-2  Uitgesteld
 BBC JO 11-2 Nieuw Buinen JO 11-3 14-2
 Sleen JO 09-2  BBC JO 09-1  4-1
 Donderdag 14-September
 BBCJO 15-1  WNBC JO 15-1  2-4

Voorlopige indeling spelers

geplaatst in: Nieuws | 0

Voorlopige indeling van de JO 15

JO 15-1= C 1

TomOttens-Tom IJlenhave -Arjan Pepping -Torben Beerman -Linde Kats-Martijn Dilling

Jorrick Hulshof-Roel Blauw-Davy Jeuring-Wouter Wanders-Daan de Boer-Roy Zwols.

Trainer/Leider Wim Wilts

De Trainer neemt contact met de spelers op wanneer de training begint en waar

Training op Maandag en Woensdag van 19.15 uur tot 20.30 uur

 

JO 15-2 = C 2

Sam Ottens-Tim Stevens-Alisa Beerman-Daniel Hoenderken-Ellen Komduur-Jannie Schipper

Damian Schut-Demy Weggemans-Manon Hulshof-Tim Alberts-Annemaj Drent-Teun Battem

Ruben ten Have-Lieke Pepping.

Leiders ????????

Trainer ??????

De Trainer neemt contact met de spelers op wanneer de training begint en waar

Training op Maandag en Woensdag van 19.15 uur tot 20.30 uur

Voorlopige indeling van de JO 11

JO 11-1= E 1

Yuri Ahels-Maurice v/d Kooy-Robin Brinks-Mats Weijma-Sjoerd Herder-Twan Weggemans

Jasper Lubbers-Stan Jeuring

Trainers/Leiders E Weijma.B Brinks

De Trainer neemt contact met de spelers op wanneer de training begint en waar

Training op Maandag van 18.00 uur tot 19.00 uur

Woensdag van 18.00 uur tot 19.00 uur

JO 11-2= E 2

Fernando Valkeneer-Henk Jan Haddering-Thijmen Jongsma-Sofie Huiskes

Chantal Kamps-Daniel Pomp-Sven Kruit

Trainer/Leider M Huiskes

Training op Maandag van 18.00 uur tot 19.00 uur

Woensdag van 18.00 uur tot 19.00 uur

De Trainer neemt contact met de spelers op wanneer de training begint en waar

Voorlopige indeling van de JO 09

Arjan Haddering-Lars Haandrikman-Liam Pol-Liam Martens-Collin Pol-Nour Hardy-Linde Luiken

Lotus Luiken-Sven Lubbers-

Trainer G Lubbers W Pol

Leiders M Haandrikman W Pol

De Trainer neemt contact met de spelers op wanneer de training begint en waar

Training op Maandag van 18.00 uur tot 19.00 uur

Woensdag van 18.00 uur tot 19.00 uur

 

Wedstrijden 27 Mei

geplaatst in: Geen categorie | 0

Pannenkoek Toernooi voor de JO 11-1 en de JO 11-2  te Gasselternijveen Aanvang 10.00 uur.

Pannenkoek Toernooi voor JO 09-1 te Gasselte Aanvang 10.00 uur

Uitslagen 20 Mei

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
 Thuis Uit Aanvang Plaats
 Zaterdag 20 Mei
Emmen JO 17-2  BBC/Borger JO 17-3  11-2
 BBC JO 15-1  Baregeres JO 15-2  1-2
 BBC JO 13-1  Nieuw Buinen JO 13-3  3-0
 Gasselternijveen JO11-3  BBC JO 11-2  4-5
 BBC JO 09-1  Ter Apel’96 JO 09-4  10-0
 Donderdag 24 Mei
 Ter Apel’96 JO 11-3  BBC JO 11-1  19.00 uur  Ter Apel
1 2 3 4 5 15