Uitslagen 3 November

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
thuis Uit Aanvang Plaats
Zaterdag 3 November
VVS JO 17-1 BBC JO 17-1 5-1
BBC JO 13-1 Ter Apel ’96 JO 13-2 5-2
BBC JO 12-1 Rolde Boys/SGO/SVDB JO 12-1 1-2
Stadskanaal JO 11-3 BBC JO 11-1 3-0
Weerdinge/Valthe Boys JO 09-1 BBC JO 09-1 10-2

Uitslagen 27 Oktober

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
thuis Uit Aanvang Plaats
Zaterdag 27 Oktober
BBC JO 17-1 Pekela 2000 JO 17-1 1-4
Musselkanaal JO 13-2 BBC JO 13-1 0-6
Wildervank JO 12-3 BBC JO 12-1 1-9
BBC JO 11-1 Sellingen JO 11-1 31 Oktober

Uitslagen 13 Oktober

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Thuis Uit Aanvang Plaats
Zaterdag 13 Oktober
Bellingwolde JO 17-1 BBC JO 17-1 8-1
BBC JO 13-1 SJS JO 13-1 2-6
BBC JO 12-1 Mussel JO 12-1 11-1
BBC JO 11-1 Pekela 2000 JO 11-1 3-2
Mussel JO 9-1 BBC JO 9-1 10-0

Uitslagen 6 Oktober

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Thuis Uit Aanvang Plaats
Zaterdag 6 Oktober
Westerwolde JO 13-2 BBC JO 13-1 1-8
Veelerveen JO 12-1 BBC JO 12-1 1-3
ASVB/wedde JO 11-1 BBC JO 11-1 24-1
BBC JO 9-1 EHS’85 JO 9-1 8-3

Uitslagen 29 September

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Thuis Uit Aanvang Plaats
Zaterdag 29 September
SJS JO 17-1 BBC JO 17-1 3-2
Pekelder Boys JO 13-1 BBC JO 13-1 13-0
Bellingwolde JO 12-1 BBC JO 12-1 1-9
BBC JO 9-1 SJS JO 9-1 9-1
 BBC JO 11-1  Nieuw Buinen JO 11-1  0-15

Uitslagen 22 september

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Thuis Uit Aanvang Plaats
Woensdag 19 September
Borger JO 17-1 BBC JO 17-1 1-2
BBC JO 11-1 De Treffer’16 JO 11-1 1-12
Donderdag 20 september
Tynaarlo JO13-1 BBC JO 13-1 8-3
Zaterdag 22 September
BBC JO 17-1 ASVB/Wedde JO 17-1 0-4
BBC JO 13-1 Onstwedde Boys JO 13-1 0-7
BBC JO 12-1 WVV JO 12-2 9-2
ZVC’14 JO 11-1 BBC JO 11-1 Uitgesteld
CEC JO 09-2 BBC JO 09-1 6-6

Uitslagen 15 September

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Thuis Uit Aanvang Plaats
Dinsdag 11 September
BBC JO 17-1 SJS JO 17-2 2-2
Donderdag 13 September
SJS JO 12-1 BBC JO 12-1 2-4
Zaterdag 15 September
BBC JO 17-1 Ter Apel’16 JO 17-2 1-10
Tynaarlo JO 13-1 BBC JO 13-1 Uitgesteld
BBC JO 12-1 Borger JO 12-2 5-4
BBC JO 11-1 DVC’59 JO 11-1 1-5
BBC JO 09-1 De Treffer’16 JO 09-1 5-1

Uitslagen 8 September

geplaatst in: Uitslagen vorige week | 0
Woensdag 5 September
BBC JO 11-1 De Treffer’16 JO 11-1 Uitgesteld
BBC JO 9-1 Nieuw Buinen JO 9-1 0-12
Donderdag 6 September
SJS JO 13-1 BBC JO 13-1 4-4
Zaterdag 8 September
Borger JO 17-1 BBC JO 17-1 uitgesteld
BBC JO 13-1 Bareveld JO 13-1 5-0
Roswinkel JO 11-1 BBC JO 11-1 7-5
HOC JO 9-1 BBC JO 9-1 3-4

Training schema en Leiders

geplaatst in: Geen categorie | 0

Training schema voor Buinen en Buinerveen en Leiders

JO 17-1 Maandag Aanvang 19.30 uur ,Donderdag Aanvang 18.30 uur D Vos en E Buscher.

Leiders D Vos en E Buscher

JO 13-1 Maandag Aanvang 19.00 uur Buinen H Fransen met hulp.

JO 12-1 Maandag Aanvang 19.00 uur Buinen H Fransen met hulp.

JO 13-1 Donderdag Aanvang 19.00 uur Buinerveen M Huiskes

JO 12-1 Donderdag Aanvang 19.00 uur Buinerveen E Weijma en B Brinks

JO 13- Leiders M Huiskes

JO 12-1 Leiders E Weijma en B Brinks

JO 11-1 Maandag Aanvang 18.00 uur Buinen G Lubbers en K Wever

JO 11-1 Woensdag  Aanvang 18.00 uur Somith Hardy

JO 11-1 Leiders M Haardrikman ????

JO 9-1 Maandag Aanvang 18.00 uur Buinen ?????

JO 9-1 Woensdag Aanvang 18.00 uur Buinerveen W Pol en H Lubbers .

JO 9-1 Leiders W Pol en H Lubbers

1 2 3 4 5 19