Voorlopige indelingen Beker Toernooi vv BBC/Borger 2015-2016

geplaatst in: Nieuws, Teams | 0

Hieronder staan de voorlopige indeling voor het beker toernooi voor alle teams van vv BBC/Borger voor het nieuwe seizoen. Dit kan dus nog wijzigen. De wedstrijden zijn nog niet bekend, die zullen binnenkort te zien zijn op voetbal.nl van de KNVB. De tijden zijn de aanvangstijden die de verenigingen hebben opgegeven voor hun teams.

 

VV BBC/Borger A1

 

1 Wildervank A1 14:30
2 Stadskanaal A1 14:30
3 ST SJO BBC/Borger A1 09:30
4 Ter Apel ’96 FC A1 15:00

 

 

VV BBC/Borger A2

1 SPW A1 10:
2 SJS A1 10:30
3 Stadskanaal A2 14:30
4 ST SJO BBC/Borger A2 14:00

 

 

VV BBC/Borger B1

1 Musselkanaal B1 10:30
2 ST SJO BBC/Borger B1 09:00
3 Wildervank B2 11:15
4 ST Gieten/Eext B1 14:30

 

 

VV BBC/Borger B2

1 SJS B1 12:15
2 ST SJO BBC/Borger B2 13:00
3 Nieuw Buinen B2 14:30

 

 

VV BBC/Borger B3

1 Ter Apel ’96 FC B2 12:45
2 TEVV B1G 13:00
3 Musselkanaal B2 10:30
4 ST SJO BBC/Borger B3 14:00

 

 

 

VV BBC C1

1 SJO BBC C1G 11:30
2 SJS C4 12:15
3 Borger C3 11:30
4 Nieuw Buinen C3M 11:00

 

 

 

VV BBC D1

1 SJO BBC D1G 10:30
2 SJS D2 10:30
3 Musselkanaal D2 10:30
4 Ter Apel ’96 FC D2 10:45

 

 

 

VV BBC E1

1 Borger E3 11:00
2 SJO BBC E1G 09:00
3 Nieuw Buinen E3 11:00
4 Ter Apel ’96 FC E3 10:15

 

 

VV BBC F1

1 SJO ZVC ’14 F2 09:00
2 Valthermond F1 11:00
3 SJO BBC F1G 10:00
4 DZOH F6 11:00

 

 

VV BBC F2

 

1 SJO BBC F2G 09:00
2 Stadskanaal F6 13:00
3 Ter Apel ’96 FC F3G 09:00
4 SJS F2 10:15

 

Indeling van SJO BBC C1

geplaatst in: Nieuws, Teams | 0
Dit jaar mag SJO BBC C1 het opnemen tegen de onderstaande partijen.
Wil je op de hoogte blijven van het laatste nieuws?
Houd dan altijd www.voetbal.nl in de gaten!
Bareveld C1G
Borger C3
DZOH C4
Mussel C1
Musselkanaal C2
Nieuw Buinen C3M
Onstwedder Boys C2
Pekelder Boys C2
SJS C3
Stadskanaal C2
Ter Apel ’96 FC C2

Voorlopige teams van BBC seizoen 2015-2016

geplaatst in: Nieuws, Teams | 0

Let op, dit zijn VOORLOPIGE indelingen:

ST BBC Borger A1 – combinatie met Borger

Leiders:
Erik Leusink,
Wouter Eiting,
John Hoving

Trainer:
Harjo v/d Valle

Spelers:
Jan -Peter Hogenboom
Calvin Beijering
Nick Haandrikman
Björn Everts
Menno Herink
Rowan Tiktak
Frank Schuringa
Arend Blok
Lars van der Heide
Chris de Boer
Remco Wolters
Bob La Rivière

 

ST BBC Borger A2 – combinatie met Borger

Leiders:
Pieter Volders,
Ruurd Spreen

Trainer:
Luuk Kenter

Spelers:
Luuk Vos
Frank Sikkema
Jelmer Kats
Kilian Wever
Bram Wilting
Jasper Tiktak
Stan Luinge
Arne Kenter
Nory Olsder
Frank Volders
Huub Elting
Hessel Doedens
Kevin v/d Ende
Mark Bethlehem

 

B1 combinatie met Borger

Trainer/leider:
Rolf Luinge

Spelers:

Koen van Wattum
Niels Ensing
Jarno Polling
Jorden Copinga
Wouter Arends
Marc Haandrikman
Sander Kats
Sander Kaufmann
Brian Doddema
Joran Britstra
Tom Geerdink
Bas Kaspers
Dévi van Klinken
Ramon Radstaak
Gijs Roda

 

B2 combinatie met Borger

Trainer/leider:
Patrick Haandrikman

Spelers:
Gelwim Lubbers
Boyd Brookman
Bert Timmer
Yana Koster
Erik Stavast
Roy Oostra
Julia van Lingen
Erik Dilling
Senne Gelling
Per Oving
Sam Klarenbeek
Rick Westerbeek
Jesper Beerman
Kevin Korf
Dylan Berghuis

 

SJO BBC C1

Trainer/leider:
Ronnie Stevens,
Wim Wilts

Spelers:
Kim Heidekamp
Bob Deen
Bjarne Drent
Leander Berends
Niels Stevens
Lars Hogeberg
Julien Driesen
Roy Zwols
Daan de Boer
Rian v/d Aa
Marc Groefsma
Jos v/d Veen
Myrthe Kats
Hans Hulshof
Charlotte Hummel

 

SJO BBC D1

Leiders:
J J Beerman
S Ottens
E Blaauw
B Wanders

Trainers:
R Pepping,
JJ Beerman

 

Spelers:
Tim Alberts
Daniel Hoenderken
Coen Deen
Roèl Blaauw
Wouter Wanders
Demy Weggemans
Arjan Pepping
Tom Ottens
Tim Stevens
Martijn Dilling
Jorrick Hulshof
Lynde Kats
Torben Beerman
Thijs Alberts

 

 

SJO BBC E1

Leiders:
M Boekholt, K Uchtman

Trainers:
W Wilts,
R Stevens

 

Spelers:
Manon Hulshof
Janine Schipper
Damien Schut
Simon van Hanswijk
Tobias Boekholt
Ruben ten Have
Patrick Uchtman
Teun Batten

 

SJO BBC F1

Leiders:
Dirk v/d Hoek ,
B Brinks,

Trainers:
Dirk v/d Hoek,
K Jonkman

 

Spelers:

Xander Hofman
Sem Kessab
Jayden Schut
Twan Weggemans
Jasper Popken
Robin Brinks
Nathan Kuik
Jenella Driesen
Thijs v/d Hoek
Bastien Johannes

 

SJO BBC F2

Leiders:
E Weijma,
H J Beerman

Trainers:
Arno Huizing,
Remco Wolters,
E Weijma

Spelers:
J ten Have
Thijmen Jongsma
Mats Weijma
Henk Jan Haddering
Dennis Beerman
Sophie Huiskes
Daan Ter Veen
Maurice v/d Kooij
Youri Ahles
Sjoerd Herder

 

Hallo wereld!

geplaatst in: Geen categorie | 0

Dit is de vernieuwde website van VV-BBC. In de nabije toekomst zult u hier alle informatie vinden. Tot die tijd vragen wij u om enige geduld.

Met vriendelijke groet,

Het VV-BBC bestuur.

1 16 17 18 19