Dwingeloo F3 – BBC F2 0 – 7

geplaatst in: Nieuws, Verslagen J09-2 | 0

Dwingeloo F3 -SJO BBC F2G     09-04-2016

We gingen al om 7:45 vertrekken naar Dwingeloo. De zon kwam al door het beloofde een mooie dag te worden. Om 9:00 begon de wedstrijd. De eerste helft was een beetje wennen de tegenstanders waren met zijn allen aan het verdedigen dus was er weinig ruimte om over te spelen en te scoren. Er waren veel kansen voor BBC maar de bal wilde er niet in. Onze verdedigers hadden weinig te doen. Thymen scoorde nog een mooi poelpunt voor de rust.0-1.De tweede helft waren onze jongens er aan gewend dat het hele team van Dwingeloo aan het verdedigen is. Zo gaat er een mooie doelpunten regen van BBC volgen. Mats met mooie dribbel bal door de tegenstanders heel een scoort de 0-2.BBC krijgt toch meer ruimte om over te spelen. Maurice geeft een mooie paas naar Thymen en die scoort 0-3. Omdat alle jongens nu goed overspelen kan Thymen nog weer scoren 0-4.Thymen word geduwd en krijgt een vrije trap in de buurt van het doel. De tegenstanders maken een muurtjes Thymen neemt de bal en schiet over het muurtje boven in het doel keeper kansloos. Prachtige bal 0-5.Tussen door proberen de tegenstanders ook wel naar ons doel te gaan maar middenveld speler of achter verdedigers pakken de bal snel weer af. Maurice krijgt nogmaals de kans om de bal mee te nemen naar voren en met een strakke bal naar Thymen paast zodat Thymen de bal afmaakt.0-6.Tot slot maakt Dennis de regen nog even af met een mooie linkse hoek 0-7.

 

Maurice en Jeannet van der Kooij